PIELĘGNACJA TWARZY

Pielęgnacja twarzy to element skutecznej i zupełnie normalnej profilaktyki przeciwstarzeniowej, której nie powinnyśmy się wstydzić ani obawiać. Oddaj swoją skórę w nasze ręce. Nasze doświadczenie, wsparcie lekarza medycyny estetycznej i wysokiej klasy kosmetyki pozwolą Ci długo cieszyć się młodą, zdrową i piękną skórą.

Poza podstawową, niezbędną dla profilaktyki przeciwstarzeniowej pielęgnacją, oferujemy zabiegi mikrodermabrazji, złuszczania kwasami, mezoterapii IPL i inne. Prowadzimy także kosmetologiczne kuracje przeciwtrądzikowe. Wszystkie specjalistyczne zabiegi poprzedzone są bezpłatną konsultacją kosmetologiczną.

Kluczowe zabiegi, które dobieramy po konsultacji to:

MEZOTERAPIA MULTIIGŁOWA –  zabieg intensywnego nawilżenia, odzywienia skóry. Dostarcza skórze niezbędnych do poprawy witalności skóry składników. Wykonujemy przy pomocy urzadzenia Vital Injector.

RADIOFREKWENCJA IGŁOWA – Sekretem RF igłowej jest właśnie jednoczesne nakłuwanie i podgrzewanie skóry, co w efekcie jest o wiele skuteczniejsze, niż potraktowanie twarzy oddzielne obiema tymi metodami. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod podnoszenia owalu twarzy, ujędrniania i odmładzania skóry. Świetny zabieg na redukcje blizn i rozstepów. W zalezności od złozonosci problemu stosowana jest odpowiednia ilość zabiegów.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – Działa dwukierunkowo, ponieważ wykorzystuje się tutaj i preparat i wkłucia (nakłucia) to jej działanie ma na celu wprowadzenie substancji, których skórze brakuje; zaś wkłucia mobilizują tkanki do odbudowy i wzmożonej produkcji kolagenu oraz stymulują metabolizm komórkowy. Pierwsze daje wsparcie, “materiał” budulcowy skórze, drugie zaś stymuluje układ odpornościowy, układ naprawczy do regeneracji, odbudowy, ochrony. Mikronakłucia dokonywane są na róznej głębokosci skóry w zależności od problemu i potrzeb.

KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE – są niezbędnym uzupełnieniem – dopełnieniem kuracji zabiegowej. Bez tego pielęgnacja czy podejmowana strategia kuracji jest niepełna. Wybralismy kosmetyki silnie antyutleniające z najwiekszą zawartoscią składników aktywnych i produktów naturalnych. Należą do nich marki ESDOR, SESDERMA, MEDIDERMA I GENACTIVE. 
Wnikliwa konsultacja kosmetologiczna pozwala na odpowiednie dobranie kuracji i uzyskanie oczekiwanych efektów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: tel. 731 703 800

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ