MEDYCYNA ESTETYCZNA

 

Czy wiesz co to jest trójkąt młodości? 

Jędrna młoda skóra twarzy układa się w odwróconym trójkącie. Kiedy zaczyna brakować hormonów, a za tym całej reszty ważnych składników twarz zmienia swój wygląd. Dzisiejsza kosmetologia dąży do utrzymania jak najdłużej tego pierwotnego układu, i dąży do tego by nie dopuścić do odwrócenia sytuacji, kiedy to pojawią się tzw. chomiki i twarz będzie wyglądała na szerszą na dole. 


We wczesnym okresie dojrzałości robimy wszystko aby utrzymać właściwe nawilżenie. Później wprowadzamy zabiegi ujędrniające i kondycjonujące skórę jak np. mezoterapia, elektrostymulacja, stymulacja światłem impulsywnym itp. Kiedy jednak dochodzi do stanu gdy podstawa trójkąta jest na dole czasem wystarczy podanie odpowiedniego wypełniacza w odpowiednim miejscu i efekt zaskakująco atrakcyjny.

 

Dr Mariusz Kaczorowski o urodzie wie prawie wszystko.
Specjalista od bezoperacyjnych korekcji defektów estetycznych twarzy i ciała. Wykonuje zabiegi zapobiegające przedwczesnemu starzeniu się skóry i propaguje profilaktykę przeciwstarzeniową.
Zajmuje się leczeniem miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej – stosując intralipoterapię / lipoliza iniekcyjna/-jedyną skuteczną alternatywę dla chirurgicznej liposukcji.

Czło­nek Pol­skiego Towa­rzy­stwa Medy­cyny Este­tycz­nej i Anti – Aging oraz Pol­skiego Towa­rzy­stwa Medy­cyny Pre­wen­cyj­nej l Prze­ciw­sta­rze­nio­wej.

Po konsultacji ustala z pacjentami właściwy rodzaj kuracji.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ