PIELĘGNACJA CIAŁA

Pokochać swoje ciało podobno jest łatwiej, gdy jest młode i zdrowe. Jednakże okazuje się, że wiele młodych osób ma problem z samoakceptacją, z akceptacją swojego wyglądu. Trudno się temu dziwić, gdy porównujemy się z tzw. fotoshopem 🙂 Stąd dziś tak masowa oferta kosmetyków, „które maja zdziałać cuda”, a rzeczywistość jest nieco inna

Relaks w Day Spa
Zapraszam Cię w podróż ze swoim ciałem. Daj mu odrobinę uwagi, a ono odpłaci Ci się z wdzięcznością swoją gładkością, jędrnością, młodością i sprawnością. Ciepły dotyk wprawnych dłoni sprawi, że łatwiej będzie zaakceptować siebie. Niewiele jest też sposobów, które przy chronicznym zmęczeniu, bólach kręgosłupa, dotkliwych skurczach mięśni mogą przynieść taką ulgę jak masaż. Pobyt w Day Spa to nie tylko pielęgnacja. Spokój, wyciszenie, kojąca muzyka czyli wszystko to, co na relaks u nas się składa sprawią, że wzrasta kreatywność. Właśnie w stanie relaksu pojawiają się najlepsze rozwiązania i pomysły. Odwiedź nas koniecznie.”

Depilacja
Nadmierne owłosienie ciała jest przyczyną wielu kompleksów i frustracji. Usuwanie owłosienia metodami takimi jak golenie czy depilacja mechaniczna daje krótkotrwałe efekty, a dodatkowo powoduje, iż włos staje się twardy i mocny. Każdy, kto chce pozbyć sie włosów na stałe, może skorzystać z serii zabiegów trwałego usuwania owłosienia IPL. To jedna z najbardziej nowoczesnych i skutecznych metod usuwania zbędnego owłosienia za pomocą impulsu pulsacyjnego światła. Nie powoduje skutków ubocznych. Zabiegi powtarzamy średnio co miesiąc. Rezultaty zależne są od fototypu skóry oraz obszaru na ciele pacjenta. System IPL wykorzystuje energię światła do zniszczenia mieszków włosowych. Urządzenie emituje światło o dużej energii, które jest absorbowane przez melaninę , co wiąże się z przekazaniem dużej ilości energii niszczącej włos wraz z mieszkiem włosowym.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ