Lucyna DAY SPA

STREFA KOSMETYKI

 część naszej działalności poświęciliśmy trzem głównym zagadnieniom

1. Terapie przeciwstarzeniowe – należą do nich chemiczne złuszczania, fotoodmładzanie, mezoterapia mikro i multiigłowa z koktajlami dostosowanymi do potrzeb skóry, dobór kosmetyków najnowszej generacji, ale z największą ilością składników identycznych jak w skórze ludzkiej.

2. Terapie przeciwtrądzikowe – które dobierane są po wnikliwej analizie przypadku (analizie stylu życia, sposobów pielęgnacji, stanu zdrowia). Nasze wieloletnie doświadczenie, stałe podnoszenie kwalifikacji sprawia, że metody nasze staja się coraz bardziej skuteczne i efektywne.

3. Wspieranie działań utrzymania dobrej sylwetki, modelowanie przy pomocy nowoczesnych technologii jak masaż próżniowy, fale radiowe, zabiegi z podczerwienią oraz kriolipoliza. Współuczestniczymy także w wielu kampaniach (metamorfozach sylwetki) organizowanych na terenie miasta przez kluby fitness, poradnie dietetyczne czy siłownie.

Porady w zakresie pielęgnacji i doboru kosmetyków, porady w zakresie suplementacji (piękne i zdrowe komórki muszą mieć z czego powstawać) oraz celowane zabiegi to sedno naszej działalności dla utrzymania jak najdłużej naturalnie pięknej i młodej cery.

Uzupełnieniem metod pielęgnacyjnych są silne zabiegi stymulujące skórę do jej fizjologicznej aktywności. Dzięki uzyskiwanym efektom nasze metody cieszą się zadowoleniem całej rzeszy naszych klientek.


STREFA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ


Ta forma działania wpisała się już na stałe w nasze grafiki za sprawą dr Mariusza Kaczorowskiego, który od 9 lat wiernie zaspokaja potrzeby naszych klientów w tym zakresie. Jego doświadczenie i wciąż idąca w świat pozytywna opinia zadowolonych klientów sprawia, że z radością zachęcamy do tych usług kolejne osoby potrzebujące mocnego i specjalistycznego wsparcia.

Każdego roku oferta zabiegów estetycznych poszerza się. W ostatnim czasie do ulubionych już nici PDO, Botoxu i wypełniaczy dołączyła Plazma i zabiegi podnoszenia opadających powiek oraz resurfacing skóry przy pomocy lasera, oraz laserowe zamykanie naczyń i usuwanie zmian skórnych takich m.in. jak włókniaki.

Wszystkie zabiegi wykonywane są po wcześniejszej konsultacji lekarskiej

STREFA PODOLOGII


Ta część naszych działań to cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych stóp, którym jest pedicure klasyczny z pięknie zdobionymi paznokciami.

Od wielu lat wykonujemy również zabiegi naprawcze uszkodzonych lub chorobowo zmienionych paznokci, korekcja wrastających paznokci (klamry, tamponady, odciągi). Od wielu lat wspieramy w pielęgnacji stóp diabetyków udzielając porad i oględzin stopy cukrzycowej.

Wszystkie zabiegi wykonywane są ze szczególnym zachowaniem higieny, poprzez pracę wyłącznie sterylnymi narzędziami.


STREFA TRYCHOLOGII


To bardzo młoda dziedzina zajmująca się problemami skóry głowy i włosów. Jednak problem wypadania włosów nazywany jest już chorobą cywilizacyjną. W naszym salonie w każdy czwartek czynny jest gabinet trychologiczny, w którym wykonywane są badania trichoscopowe skóry głowy, cebulek włosowych i włosów.

Dobieramy także odpowiednią pielęgnację a także wzmacniające zabiegi jak np. mezoterapii skóry głowy, oczyszczanie skóry głowy itp. Można u nas również zaopatrzyć się w specjalne kosmetyki ułatwiające kurację i zapobiegające wypadaniu włosów.


STREFA WIZAŻU


To strefa estetycznej kosmetyki. Obejmuje głownie zabiegi upiększające takie jak makijaże na każdą okazję, henna brwi i rzęs, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz stylizacje brwi metoda Anastazji. Największym powodzeniem cieszą się makijaże ślubne i wieczorowe np. na okazję Studniówki.

Makijaże wydobywają głębię osobistego uroku, podkreślają urodę, dodają pewności siebie. Doraźnie organizujemy również dla naszych klientów warsztaty makijażu, analizę kolorystyczną i doradztwo wizerunkowe.

W naszym salonie istnieje również możliwość nabycia kosmetyków do makijażu znanej polskiej marki Celia, która jest jedna z najbardziej ulubionych marek pokolenia pięknych Polek. Kosmetyki te znajdują uznanie zarówno pośród bardzo dojrzałych klientek z sentymentem wracających do tej grupy kosmetyków, ale również coraz bardziej zyskują sobie uznanie wśród najmłodszych fanek makijażu.


ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ