Kategorie

Kwas ferulowy – Ferulac Peel

Ferulac Peel to peeling nowej generacji oparty o nanotechnologię, która pozwala na znacznie głębszą niż dotychczas penetrację składników aktywnych, które, przenoszone przez wysokiej jakości liposomy, z łatwością pokonują barierę naskórkową i działają głęboko w skórze. Najskuteczniejszy peeling medyczny anti-aging. Ferulac Peel to zarówno profilaktyka, jak i terapia naprawcza dla skóry z objawami fotostarzenia

Ferulac Peel dzięki właściwościom zawartego w nim kwasu ferulowego działa niejako na kilku poziomach: odmładza i rozjaśnia skórę, chroni ją przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA oraz działa przeciwzapalnie.

Dla kogo jest przeznaczony Ferulac Peel?

Ten rodzaj peelingu zalecany jest osobom, których skóra:

  • Ma zauważalne przebarwienia,
  • Jest sucha, pozbawiona jędrności, z występującymi zmarszczkami
  • Jest pozbawiona blasku, szara, zmęczona
  • Jest problematyczna – występuje trądzik oraz blizny potrądzikowe

Jakie efekty daje Ferulac Peel?

Peeling ten przynosi natychmiastowe efekty w postaci wyraźnego rozjaśnienia i poprawy kolorytu skóry. Po zabiegu cera pacjenta staje się rozświetlona, jędrna, a większość problemów takich jak przebrwienia, blizny potrądzikowe znika bez śladu lub ulega znaczącej redukcji. Skóra staje się również napięta i zyskuje utraconą sprężystość i elastyczność.

Doskonale i głęboko nawilża skórę, a także normalizuje pracę gruczołów łojowych. Zabieg ten może być wykonywany jednorazowo w celu odświeżenia skóry, lub wykonywany w miesięcznych odstępach w celu wzmocnienia efektu.

Co po zabiegu?

Cała istota tego zabiegu polega na tym, że skóra dokonuje gruntownego złuszczenia i przebudowy w ciągu kilku dni po zabiegu. W tym czasie należy pamiętać, aby nie narażać skóry na promieniowanie słoneczne i inne ekstremalne w tym czasie dla skóry warunki atmosferyczne. Bardzo ważne jest, aby podczas złuszczania pozwolić skórze na samoistny przebieg tego procesu, nie należy pomagać skórze schodzić przez ściąganie czy dodatkowe peelingi.

Jeśli zdecydujesz się na zabieg i będziesz przestrzegać zaleceń możesz się tylko cieszyć z pięknej i odmienionej skóry 🙂

Umów sie już dziś na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i odbierz prezent w postaci masażu relaksującego twarzy, szyi i dekoltu.

Tel. 468334225

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ