Kategorie

Kuracje trądzikowe

Trądzik to bardzo złożona przypadłość i wiele osób nie potrafi sobie z nim radzić. Nasze kuracje przebiegają wielotorowo – organizm – zabiegi specjalne, celowane – pielęgnacja domowa. Stąd ich duża skuteczność.

Podczas naszego comiesięcznego seminarium edukacyjnego uczestniczki mogły poznać jedną z najnowszych metod, a jednocześnie niezwykle skutecznych, jakie stosujemy w terapii antytrądzikowej. Poniżej kilka fotek ze spotkania:

Co wyróżnia metodę?

Nasi zaufani klienci wiedzą, że kochamy liposomy. Są to jedne z nielicznych cząsteczek, które potrafią pokonać barierę naskórkową i przedostać się tam gdzie potrzeba, żeby odżywić, wzmocnić, oczyścić itp.

Do zabiegów liposomowych należy również zabieg SALIPEELIC, w głównej części oparty na kwasie salicylowym, który ma właściwości „rozpuszczania” martwych komórek naskórka, reguluje wydzielanie łoju, działa antybakteryjnie szczególnie w stosunku do bakterii Acne, odpowiedzialnych często za tworzenie się różnego rodzaju nieprzyjemnych zmian na skórze. Dodatek kwasu linolowego i cytrynianu etylu  podnosi odporność skóry poprzez zmianę PH, co w bardzo dużym stopniu wpływa na zmniejszenie się ilości zmian.

Zabieg najlepiej wykonać w serii nie tylko z powodu rabatu na jej zakup, ale na zwiększenie skuteczności i efektów.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ